איך כדי לאבד משקל במהירות בבית.

איך כדי לאבד משקל במהירות בבית ללא עזרה של מאמנים, מאמנים דרסטי שינויים באורח החיים? לא הכרחי כדי להיות שבע משתרע בתוך המצח להגיע למסקנה הברורה: כמות המזון נאכל במהלך היום, כמות פיזית, אינטלקטואלית או עצבני פעילות שריפת בלע קלוריות חייב להיות מאוזן. ואם את האיזון מופר בכיוון של עודף היצע של אוכל טעים או, באופן שקול, בכיוון של חוסר אנרגיה, במוקדם או במאוחר צריך לחשוב על איך לרדת במשקל מהר בבית. בדרך כלל אתה רוצה לאבד משקל עודף בלי הרבה זמן, וללא אי נוחות. זה אפשרי הולך נגד הדעה הרווחת את זה היופי דורש קורבנות.

יעילה של אובדן משקל

עבור נשים תמיד חשוב עניין. באשר במשקל, הוא מחליט עבור עצמו כמה יש צורך לרדת במשקל. חשוב לציין, את הרצון להיראות אטרקטיבי יותר, צעיר יותר ובריא יותר. לעיתים קרובות האתגר לרדת במשקל היא על מנת למשוך את תשומת הלב של רצוי גברים, או אפילו כדי לשמור על בעלה. בכל מקרה, דמות רזה הוא הישג זה בהחלט סכום נאה. אישה יפה זה קל יותר לעבור את החיים: תראו אותה אנשים צעירים, בעבודה לעיתים מקודמים לתפקידים בכירים. נראה כי האישה הזו היא יותר מזל. בקיצור, שליטה על המשקל שלך אתה צריך! אז איך אתה מקבל את זה בהצלחה?

מדי יום איך לספור קלוריות לרדת במשקל מהר בבית.

באופן מפתיע, "התחלה" הרזיה מהירה בבית בלי נוקשה ורעב די פשוט. הדבר העיקרי בגישה זו הוא תמיד לנטר ולהתאים את המספר של תשומות נכנסות קלוריות. כאשר רק שלושה או ארבעה ס " מ נוספים במותניים מספיק כדי לדבוק תזונה נכונה, כדי להפחית את גודל המנות, או לשבת על דיאטה "שלוש פשוטה היום." בסיסיות אלה אמצעים יאפשר לא לנטוש את האוכל הרגיל ובהתאם לכך לא חווים מתח, הפרעה בתקופה שלאחר.

כדי לאבד משקל במהירות בבית לעזור כמה כללים פשוטים, לשנן אותם:

 • לאכול בבטחה את כל הכלים הרגיל;
 • עם זאת, אתה חייב לשלוט קלוריות על מנת להתאים בצורה אופטימלית את התזונה היומית;
 • אתה יכול לבחור או אינטנסיבי אך עדין שיטה של תיקון דמות.

בנוסף לאמור לעיל כדי לאבד משקל במהירות, יש עוד שלוש נקודות:

  ירקות דיאטה
 1. תמיד להקליט את מספר הקלוריות הנצרכת: לא משנה איפה אתה אוכל: בבית, בעבודה או בכל צד;
 2. לגבי להגדיר את האנרגיה קילו-קלוריות ליום;
 3. יומי לשקול את עצמך בבוקר.

כאן חשוב את קיומן של מטרות ברורות עבור אובדן משקל שבו אתה מתכוון, בכל מחיר, כדי להגיע.

הוא הוכיח את זה מהר הביתה אובדן משקל זה הכרחי, זה לקח כ-7700 קלוריות לכל ק " ג של משקל עודף. או ליתר דיוק, חלק עם חצי קילו של שומן לא רצוי, יש לך את הדרך לעשות את כל הגוף פחות קלוריות אלה, או שבוצע על 7700 קלוריות יותר עבודה תוך שמירה על דיאטה ללא שינוי.

עיין טבלת קלוריות מזונות. כאן הכל פשוט. קשה יותר הוא המקרה עם הביטוי של האנרגיה צריכת קלוריות. יש לנו המפורטים להלן כמה מספרי הטלפון השימושי.

 • הבית, עם פעילים חיים (מהספה למטבח ובחזרה), הגוף יופחת רק 1200 קלוריות כדי לרדת במשקל היא קשה;
 • הממוצע עובד במשרד, אשר רק לעתים רחוקות נחשף מתח, המוח התקפות, צריכת החשמל היא מעט יותר גבוהה – על 1800 קלוריות;
 • גברים פעילים מנהלים-עובדים בקלות לבלות יום 2800 קלוריות;
 • נשים עם סוג כזה של עבודה, הצריכה גדלה גם היא על 2200 קלוריות.

לדעת את רמת ההכנסה ואת תכנית גסה של כמות צריכת קלוריות, זה לא קשה למצוא אדם ועדין דרך לרזות מהר.

איזה מאכלים כדי לחסל כדי לאבד משקל במהירות בבית.

מזונות צריך להיות נמחק

לעתים קרובות המתכונים האהובים עליכם להתווכח עם המלצות של תזונאים. להיות כנים עם עצמנו. אם אתם רוצים לרדת במהירות במשקל על ידי 10 ק " ג, כנראה לא אוכלים ממתקים או מיונז. לפחות ל "פעיל" תקופת לסרב עוגיות, לימונדה ועוד טעים, אבל בהחלט מוצרים מזיקים. זכרו: ברגע גוף האדם מוצא פחמימות פשוטות, זה מיד ממיר אותם משקעי שומן על הירכיים והמותניים. אתה לא מאמין כמה מהר זה קורה! אז לשקול מחדש את האהבה של קל לעיכול פחמימות. מה הוא רצוי ביותר ואוכל טעים הוא לא יותר מאשר דעות קדומות. תקשיב לעצמך: מה שהגוף דורש: אגוזים, אבטיחים, דגנים, פירות ים?

להשתמש בבית או בעבודה, תפוחי אדמה, פסטה, לחם ופחמימות אחרות מסוג זה גם לא יאפשר בכמות סבירה של זמן לאבד 10 ק " ג.

רטבים הם האויבים הגרועים ביותר של המותניים! אם אתה לא יודע על זה, הגיע הזמן לזרוק את זה במקרר. עם האוכל נהיה ברור יותר. עכשיו, הבה נבחן את כלל פשוט זה קילו לא חזר.

איך במהירות וביעילות לאבד משקל בבית

הרזיה מהירה בבית, אתה צריך לא רק משמעת, אבל, כוח רצון. ברור לכולם שזה יכול לקחת הרקולס מאמץ כדי לשכוח שלהם עצלות ולא להתחיל באופן פעיל לבצע תרגילים פיזיים בבית.

רק כדי לרדת במשקל אם אתה מתאמן ביום, 3 פעמים בשבוע. לבחור זמן יותר קרוב לצהריים עד 12 בצהריים. אתה יכול גם בערב לאמן, אם אתה מעדיף, אבל לא מאוחר יותר, סאנצ ' ז 2-3 שעות לפני השינה. אחרי ארוחת ערב או חטיפים צריך לקחת לפחות שעתיים, אחרת אתה לא צריך להתמודד עם.

תנאי הכרחי להצלחה - החל בית הפגישה עם חימום, עד זיעה. אז השרירים להתחמם. חימום מורכב בדרך כלל מתיחות, ריצה במקום, מרים את הברכיים מעל המותן. אם מידות החדר מאפשרות לך, אתה יכול לקפוץ מעל החבל, לסובב לעטוף. דרך אגב, חישוק, או הולה-הופ, במיוחד כיפוף טוב שרירי הבטן ושרירי הבטן.

חימום, אתה יכול להמשיך את עיקרי פעילות גופנית היא לבצע מאי רגליים, מחזיק את הגב של כיסא לעשות "מספריים" או "אופניים".

כדי לעשות את שרירי הישבן חזק, שרירי הרגליים, מועיל לעשות בבית סקוואט. ידיים על החגורה או כדי לסבך את המשימה על הראש, לחץ את כפות הרגליים על הרצפה. על שאיפה סקוואט (עם חלקה האחורי). נשיפה - את ההתחלה.

עוד דרך טובה הרזיה מהירה בבית היא לספק עומס שרירי הבטן. אז לשאוב את התקשורת, פעילות גופנית במשך העליון והתחתון השרירים.

 • בשביל התחתון השרירים: לשכב על הרצפה, בזמן הנשיפה, הרם את רגל ישרה ולשאוף נמוך לרצפה.
 • על גבי שרירים: לתקן כעת את עמוד השדרה של הרגליים. כדי להרים, שוכב על הרצפה, הרגליים, הגוף, לשמור את הידיים על החלק האחורי של הראש שלו. לנשוף את פלג הגוף העליון מהרצפה את הרגליים. שאיפה – לחזור אל הרצפה.
תרגילי אימון

זה הכרחי ששני תרגילים אלה היו ברצף, ללא מנוחה, אחד לרוץ. פעמים רבות ככל שאתה מושך. באופן אידיאלי, אתה צריך לבצע תוך שלוש גישות לרזות מהר בבטן שלי.

איך לרדת במשקל מהר בבית עם השימוש של תרופות עממיות

אלה שרוצים להפחית במשקל על ידי 10 ק " ג בשבוע, אתה יכול גם להתמודד עם בעיות כאלה. הגוף בתחילת ההתקפה משאיל את עצמו מתח ואין זמן להסתגל מופחת הצריכה. כל כך מהר הראשון במשקל.

אבל החסרונות: לאחר אגרסיבי אובדן משקל יתחיל אינטנסיבית במשקל. כי הגוף מתכונן לרבע היא "שומרת": הצו ניתן לצבור חומרים מזינים מהמזון. זה לא קרה, בסופו של הדיאטה היא מאוד בזהירות להגדיל את התזונה שלך.

 • מטרה של משקל עודף רק הפרעות מטבוליות. דלעת מסייעת לרדת במשקל. דלעת יכול לשמש כל דבר: על משלך או, למשל, עם חלבונים או ירקות אחרים. למשל, בבית לאכול סלט מבושל דלעת עם גזר, דלעת דייסת דוחן".
 • כדי לטהר את הגוף במהלך הדיאטה הוא שימושי כדי לשתות מיץ כרוב. הוא מפעיל את חילוף החומרים, מונע בתצהיר של שומן מן פחמימות. עד 2 כוסות ביום, מומלץ לשתות מיץ כרוב בבוקר - תמיד על קיבה ריקה, שעה לפני ארוחת הצהריים.
 • השימוש choleretic דמי מבוסס על לבנדר, פרחים מיובשים של דשא, volodushki יעזור לגוף פעיל לפרק שומנים ולהוריד במשקל. לרדת במשקל וליהנות מהתוצאות!
22.04.2020