מה קטו דיאטה, למה זה לדבוק מפורסמים.

השוואה, איך את המותניים עם קבוע קטו דיאטה

מחקר שנערך לאחרונה על ידי אוניברסיטאות אמריקאיות, הראה כי קטו דיאטה עוזר לך חלק עם עודף משקל מהר יותר מאשר פעילות גופנית. מאז אובדן משקל ללא אימון גופני אינטנסיבי היא חלום של רבים, החלטנו לראות מה קטו דיאטה כמה יעיל זה.

אנו מציעים לך להכיר את עצמך עם עקרונות קטו דיאטה ולהבין אם זה מתאים לך. בנוסף, זכור כי לפני התחלת כל דיאטה, אתה צריך להתייעץ עם הרופא שלך.

המהות של הדיאטה

בדרך כלל הגוף שלנו מקבל אנרגיה מפחמימות, הפיכתם לגלוקוז. עם זאת, במקרה של חוסר פחמימות זה מתחיל לצרוך את השומנים, סוחטים מהם את האנרגיה הדרושה. קטו דיאטה בשימוש על ידי ספורטאים העוסקים בתחומים הדורשים סיבולת מיוחדת, כגון מרתון רצים או טריאתלטים.

על פי מחקר קטו דיאטה מדכא את ההורמון גרלין, אשר גורם לנו לחוש רעב.

יתר על כן, הגוף מתחיל להשתמש כמקור אנרגיה מאשר גלוקוז (תוצר של עיכול פחמימות), ולאחר קטונים (תוצר של חילוף החומרים של השומן). אחרי 3-4 ימים של סירוב מלאה של פחמימות הגוף נכנס לתוך ketosis.

הודות דיאטה זו האדם מאבד משקל על ידי אובדן שומן. זאת, בניגוד הידועים ביותר דיאטות, מסת השרירים אצל אנשים עם אכילה העיקרון נשאר זהה.

חלבונים, שומנים, פחמימות

חלבונים, שומנים, פחמימות

הפחתת כמות הפחמימות על keto דיאטה מפצה על שומן וחלבון מזון. בניגוד לשאר מערכות כוח, על סמך קפדנית הגבלה של פחמימות, קטו דיאטה אתה יכול להרשות לעצמך לרדת במשקל מבלי להרגיש רעב. הדבר העיקרי הוא לא תשכחו שליטה סך צריכת הקלוריות הוא בתוך גבולות הנורמלי, לפקח על נאות קטו דיאטה יחס של שומן וחלבון בתפריט כדי להיות תמיד במצב של ketosis. ומה האיזון הנכון של שומנים וחלבונים על קטו דיאטה?

וכך, העיקרי "פריט מזון" על keto דיאטה — שומנים מהווים 75% של הדיאטה. ואחריו חלבונים — 20 %. לבסוף, פחמימות, אשר הסכום הוא 5% מהמסה הכוללת של המוצרים.

התנאי העיקרי של דיאטה זו — חיסול מוחלט של סוכר מהתפריט. בנוסף, תחת מלא באן וכל מוצרי קמח.

 • כיצד לחשב את כמות חלבון, שומן ופחמימות? זה פשוט מאוד: 1 ק " ג של המשקל שלך צריך 1 גרם של חלבון. לדוגמה, אם המשקל שלך הוא 90 ק " ג, תצטרך 90 גרם חלבון. שמן, בהתאמה, צריך להיות 3.75 פעמים יותר. כלומר, כ-340 גרם, והוא פחמימות 4 פעמים פחות — כ-23 גרם.

מה אתה יכול ולא יכול לאכול.

פירות-לא ירקות-יכול

כפי שאמרנו, דיאטה זו כמעט מבטל לחלוטין פחמימות, כמו בסיס של הדיאטה הם מזון עתיר שומן וגם אלה המכילים חלבון.

  מותר מזונות:
 • שמן וחמאה (המומחים על keto תזונה ממליצים במיוחד קוקוס)
 • אגוזים
 • ביצים
 • כל בשר, כולל בשר חזיר; עופות; ביצים; פירות ים, כולל דגים.
 • פטריות
 • ירקות ירוקים הם עשירים בסיבים, מקדם עיכול; עגבניות בכמות קטנה
 • מוצרי חלב למעט חלב
  מוצרים אסורים:
 • בכל קמח מוצרים מבוססי
 • מוצרי בשר מעובד (נקניק, נקניקיות) בגלל תכולת הסוכר בהם
 • ירקות עם סוכר גבוה תוכן ופחמימות, כגון תירס, תפוחי אדמה
 • פירות, פירות יבשים (רק כמה גרגרים)
 • אלכוהול המכיל סוכר ודגנים

מתכונים של בישול הרבה, ולכן אוכלים בדיאטה הזו יכול להיות טעים, מגוון למדי, אז אם אתה יכול בבטחה לשאת בהיעדר תזונתיים מאכלים אסורים, הדיאטה לא תקבל משועמם.

תכונות דיאטה

מלח, בייקון

היתרון העיקרי של קטוגנית דיאטה — הרזיה מהירה בשל "פירוק" של שומן מבלי להתפשר על רקמת שריר. הגוף משתמש משלו בשומן בתור אנרגיה העיקרי מקור ושורפת אותם כדי לשמור על רמת אנרגיה. אתה לא צריך ללכת רעב — דיאטה זו מאפשרת לך לאכול מותר מזון, לנטוש לחלוטין מטוגן זה גם לא נחוץ. מה הם העקרונות הבסיסיים של תזונה?

 1. קטו דיאטה אינה כרוכה עקרונות של מזון שילוב בשר — אפשר לאכול עם כל חוקי מוצר, בין אם זה פטריות או ביצים.
 2. שלא כמו רוב דיאטות, דיאטה זו אינה דורשת דחייה של מלח, אשר בנוסף כדי להפוך את הטעם של האוכל יעזור להחזיר את איזון של אלקטרוליטים.
 3. דיאטה היא לא טובה לשימוש לטווח ארוך, זה בלתי אפשרי לעשות דרך חיים בגלל חוסר איזון.
 4. למרות חוסר המלצות מזונות קלוריות, זה לא הכרחי כדי לקבל 5000 קלוריות ביום — במקרה זה, הדיאטה לא יביא את התוצאה הרצויה.
ירקות, בשר עם ירקות

דיאטה לא להגביל את הארוחות תקן 18:00 — זה אפשרי בכל זמן, אבל, כמובן, בתוך גבולות סבירים.

הקושי העיקרי של הדיאטה הוא דחייה של פחמימות. אז אם אתה לא יכול לדמיין את החיים ללא תפוחי אדמה, פסטה או ירקות, אין זה סביר כדי להתאים.

במהלך הדיאטה הפה ייתכן שתקבל את הריח של אצטון — תופעת לוואי זמנית מפני היווצרות של קטונים בגוף. לכן חשוב מאוד לשמור על משטר שתייה ולשתות לפחות 8 כוסות מים ביום.

למרות קטו דיאט בטוח עבור אנשים בריאים, ketosis דורש קצת זמן להתרגל לזה.

בהתחלה אתם עשויים לחוות כמה תופעות לוואי המכונה "קטו שפעת", שיתקיים בעוד כמה ימים. בהתחלה אתה יכול להרגיש קצת עייפות, בלבול, כאבי ראש, בעיות במערכת העיכול.

על מנת למזער את תופעות הלוואי הזוג הראשון של שבועות מקל מזון עם דיאטה דלת פחמימות כדי ללמד את הגוף לשרוף יותר שומן, קודם אתה להסיר את הפחמימות.

להוסיף מלח, מינרלים, תוספי תזונה (1,000 מ "ג של אשלגן ו-300 מ" ג מגנזיום) עשוי להפחית את הסיכון של תופעות לוואי.

סלבריטאים לדבוק א קטו דיאטה

סלבריטי

הפופולריות של keto דיאטה צברה על ידי סלבריטאים. זוהי דרך מערכת של כוח היא שחקנית ו דוגמנית רזה. הם דבקו בעקרונות של תזונה ללא פחמימות וכעת יכולים להתפאר מותרות. איור.

האם אתה רוצה לנסות קטו דיאטה?

22.04.2020