תרגיל אובדן משקל הבטן ועל הצדדים: איך לעשות בבית

באינטרנט אתה יכול למצוא את כל סט של תרגילים פיזיים עבור הרזיה בבטן ובצדדים. למרבה הצער, רוב המלצות אלה רק מטעה, מבטיח בלתי אפשרי.

מדוע זה כך. אימונים באמת צריכים לבצע. יכול פעילות גופנית עוזר בכלל, או בלי תזונה נכונה היא עדיין לא מספיק. הרבה שאלות. בואו לחפש את התשובות.

מה שרירי הממוקם באזור הבטן

את שרירי הבטן, לייצב את הגוף האנושי. הם מעורבים נשימה, תנועה, הגנה על איברים פנימיים, לשמור על יציבה ואיזון.

ישנם 4 ראשי ושרירי הבטן: את rectus הרוחבי, ישר בטני, אלכסוני חיצוני ולא פנימי אלכסוני.

שמירה על בריאות טובה הבטן סיבי שריר היה תנאי הכרחי לשמירה על הבריאות. זה חשוב כדי למנוע כאבי גב, להגדיל את הניידות.

תרגיל אובדן משקל הבטן ועל הצדדים

מה זה שומן מהבטן

ישנם שני סוגים של שומן הנמצא בבטן. זה תת – עורי, ברזילאי, או פנימי.

שומן תת עורי שקרים בין העור לבין השרירים. זה לא קשור עם התפתחות של תסמונת מטבולית. ו במתינות שום נזק לגוף לא גורם. אבל עבור אנשים מסוימים עשויים להציג בעיה קוסמטית. כי נכונה פעילות גופנית עוזרת לחזק את שרירי הבטן. אבל זה לא מבטיח את זה אפילו משודרג הם יהיו בבירור לייצג את מאוד מפורסם שש pack abs. כך השרירים של אזור הבטן נראו בבירור, הם לא צריכים להיות מכוסים עם כמות משמעותית של שומן תת עורי. מהבטן ממוקם בתוך חלל הבטן, המקיף את האיברים הפנימיים. יש את הפעילות ההורמונלית והיא קשורה עם סיכון גבוה לפתח תסמונת מטבולית, סוכרת של סוג 2, מחלות לב וכלי דם.

למה פופולרי כושר לא עובד?

הפופולרי ביותר תרגיל אובדן משקל הבטן ועל הצדדים אינה יעילה. וכל זה בגלל זה כירורגית שריפת שומן, אשר לא קיים.

המקום במשקל נקרא התפשטות טעות, כי אם חלק כלשהו של הגוף טוען, פיזית, כמות שומן להתכווץ. זה לא כל כך.

כן, למעשה, אם אתה לבצע תרגילים לחיזוק הבטן, המותניים והירכיים, אתה יכול לבנות שרירים, אשר יגדיל את נפחו. אבל שמן בזמן לא הולך לשום מקום. יכול להיות משותף הפחתת משקל על רקע של מאמץ פיזי משמעותי. אבל לא מכוון שריפת שומן בגוף על הבטן.

בנוסף, כמה תרגילים (לא רק אלו הנמצאים בשימוש לעתים קרובות עבור אובדן משקל באזור הבטן, הירכיים הצדדים, לדוגמה, שאיבת התקשורת) אינם מסוגלים ביעילות לשרוף שומנים.

מה תרגילים לעזור?

סוגים שונים של סיבי שריר

כדי להבין למה מרווח אימון לירידה במשקל הצדדים והבטן יעיל, יש צורך לזכור את מה סוגים של סיבי שריר קיימים. זה:

 • לאט סיבים, עשיר המסופק עם נימים, המיטוכונדריה, בהם מועבר סכום הקרן של חמצן;
 • מהר גם הרבה נימים, המיטוכונדריה במהירות רווי חמצן, להיות מופחת כדי חמש פעמים מהר יותר איטי;
 • מהר – יש מספר נמוך של נימים, המיטוכונדריה, די גרוע המסופק עם חמצן, הם מהירים, אבל זמן קצר אנאירובי מצב.

כושר לירידה במשקל היו באמת יעיל, זה צריך להשתמש סיבי השריר של כל שלושת הסוגים. נמדד נורמלי תרגילים אירוביים או איטי תרגילי מתיחה, פשוט על ידי פעילות גופנית המבוצעת על מהירות נמוכה, לדוגמה, אם אתה לא מהיר לשאוב את התקשורת, הם רק להאט את סיבי השריר. לפעמים מהר. אבל אף פעם לא מהיר.

עם זאת, רק מהר, במיוחד סופר-מהיר, סיבים הוא מסוגל לעורר את שחרורו של הורמון גדילה אנושי (somatotropin — HGH) המכונה "כושר הורמון". זהו הורמון גדילה, מחזק שרירים, עוזר לשרוף שומן, מגן על הגוף מפני הזדקנות, יש עוד הרבה תכונות חיוביות.

איך לעשות אימון מרווח בעוצמה גבוהה?

כל מחזור מעגל אימונים בעוצמה גבוהה מרווחים במרחק 20 דקות.

 1. חימום – 3 דקות.
 2. מהירות עבודה אינטנסיבית על סף אפשרית של 30 שניות. בבואו של הזמן הזה אתה צריך להיות קשה לנשום, אתה צריך לגלגל את הזיעה, את טמפרטורת הגוף צריך להיות גדל, ואת השרירים לשרוף מן הנוכחות בהם של עודף חומצה לקטית.
 3. ההחלמה היא איטית מבצע למשך 90 שניות.
 4. חזור על שלב 2 ו – 3- אינטנסיבי עבודה ומנוחה.

מה תנועות לבצע?

כל זה כרוך המספר הגדול ביותר של שרירי הגוף.

הפתרון האופטימלי — אימון על מכשיר אליפטי. אבל בגלל הבית אין את כל זה ציוד ספורט, הרזיה בבטן, אתה יכול ליישם את אימון על הליכון או אופני כושר.

יתר על כן. את זה אפשר לעשות גם בלי ציוד. זה דורש מהירות גבוהה כדי לבצע מגוון רחב של תנועות. להשתמש בכל תרגיל פשוט: סקוואט, לקפוץ, שכיבות סמיכה. התנועה צריכה להיות שונה, לשנות אחד את השני.

בקרת דופק

במהלך אימון מרווח בעוצמה גבוהה זה חשוב כדי לקבוע את קצב הלב באמצעות מוניטור קצב לב. רק במקרה הזה אתה תקבל מתעסוקה התועלת המרבית.

כמה פעמים לעשות?

2-3 פעמים בשבוע. סכום זה של אימון מספיק כדי לשמור על כושר גופני טוב כדי לרדת במשקל. כולל בתוך הבטן והירכיים.

איך לאכול אחרי אימון?

זמן התאוששות לאחר אימון מרווח בעוצמה גבוהה – 2-4 שעות. במהלך תקופה זו, יש צורך להתנהג כראוי. תשומת לב מיוחדת צריכה להינתן מוצרים משומשים. אם אחרי אימון זה לא משהו שמראה את היתרונות של אימון יכול להיות מופחת "כלום".

בין אם זה הכרחי כדי להשלים את הדרכה מרווח בעוצמה גבוהה אחרים פעילות גופנית?

כן. אבל לא בזמן ביצוע אימון מרווח. על ימים אחרים. באופן אידיאלי, אתה צריך להשלים אימון מרווח בעוצמה גבוהה במגוון רחב של תנועות. חיבור לעבודה חדשה קבוצות שרירים והימנעות את אותן פעולות, אתה תיתן את הגוף נאותה לחץ פיזי, אשר יאפשר לך לשמור את מושלמת צורה פיזית. כושר הנכון התוכנית צריכה להשלים את הדרכה מרווח בעוצמה גבוהה את התרגילים הבאים:

 • ארוך, אבל בנחת טוען אירובית (הליכה, ריצה, שחייה);
 • מתיחה;
 • אימון כוח;
 • אימונים כדי לשמור על הכוח של השרירים הגדולים של הגוף, כגון קרש פוזה.

מסקנה

 1. אין תרגיל לזהות אובדן משקל בבית בבטן ובצדדים.
 2. עם זאת, ישנם שיעורים – זה מרווח אימון בעוצמה גבוהה, אשר מאפשרים את הגוף כדי להתחיל לשרוף שומן בכל מקום, כולל האזור של הבטן.
 3. הדרכה מרווח בעוצמה גבוהה לעזור לרדת במשקל, כאשר אתה מפעיל אותם רק 20 דקות ביום 2-3 פעמים בשבוע.

שימו לב! ללא תזונה נכונה כדי להסיר את השומן בבטן הוא בלתי אפשרי. כמות השומן אצל בני אדם הוא 80%, תלוי מה הוא אוכל. ורק 20% מפעילות גופנית. לכן, אין תרגילים לא יאפשר לך להיפטר של הבטן. אם אתה לא אוכל נכון.

01.04.2020