איך לרדת במשקל מבלי להזיק לגוף.

אם אתה רוצה ויעיל לרדת במשקל, יש צורך לדעת כמה כללים חשובים. במאמר זה אנו אגיד לך איך לרדת במשקל בלי לפגוע עבור האורגניזם, מתיש התזונה היומית אימונים.

תזונה נכונה

החוקים של אובדן משקל

כלל מספר אחד הוא להגביל את כמות המלח. זה מלח אוגרת נוזלים בגוף, וזה, בתורו, מוביל את הופעת בצקת. לא כל תוספת ק " ג הם שומן, רבים מהם - זה נפיחות, כדי למנוע את זה אתה יכול פשוט לוותר גם מזונות מלוחים.

הכלל השני הוא לשתות המון מים רגילים ללא גז. זה יעזור לשמור על הגוף בכושר טוב, כדי להיפטר מנפיחות ולשפר את מצב העור. כמו כן, מים מסייעת לייצב את מערכת העיכול, להגן על הגוף מפני התייבשות במהלך פעילות גופנית אינטנסיבית.

הכלל השלישי הוא פעילות גופנית. היא חייבת להיות מוסמך ונבחר במיוחד עבור הגוף שלך. לא כל יום במשך שעתיים כדי לענות את עצמך בחדר כושר. אם יש לך מבטאים עודף משקל, אתה צריך לשלם תשומת לב ריאה. אם אתה רוצה לעשות את הדמות יותר הקלה, לא לשכוח אימוני כוח. בכל מקרה, אתה צריך לעשות במערכת, עם הפסקות, לתת לגוף שלך זמן לנוח ולהתאושש.

חוק מספר ארבע - מצב אספקת חשמל. לחלק את התזונה היומית שלך לחלקים קטנים יותר, כך שאתה יכול לאכול 5 פעמים ביום בערך באותו הזמן. גם אסור לאכול מיד לפני אימון או אחרי זה. הפתרון הטוב ביותר יהיה ארוחה לשניים וחצי שעה לפני הספר, שעה אחריהם.

ו. החוק האחרון - לישון. שינה חשובה מאוד עבור הגוף, במיוחד באותן תקופות, כאשר הגוף חווה מתח. אובדן משקל הוא מתח, וחזק מספיק. לא צריך לישון לפחות 7 שעות ביום במקום חשוך ושקט בחדר. לפני השינה מומלץ לאוורר את החדר, לתת את המוח מינימום של 40 דקות כדי להירגע מכל הלחץ. זה, לא יושב על האינטרנט, לא קריאה, לא צופה בטלוויזיה וכן הלאה.

01.03.2020