Dukan Diet. שלבי בתפריט.

הבסיס של הדיאטה הנכונה לשים דוכאן אכילת מזון דל בפחמימות. בהתאם למתודולוגיה של דיאטה זו, אתה צריך להישאר עם זה כמה חודשים, אבל אם יש צורך, זה מעלה את ההשערה ניתן לקחת בתור ראשי מערכת ארוחות. פ Doukhan, הוא מחברם של תשעה-עשר ספרים, הוא נגזרת של פרמטרים של משקל אידיאלי מתארים שיטות להשיג את זה. הספר האחרון שלו, "אני לא יכול לאבד משקל" זכה להכרה נהדר בין אנשים הסובלים מעודף משקל. פורסם ב-2011 הספר תורגם למספר שפות, יש לו פופולריות רבה במדינות שונות, והשנה הוא מאוד פופולרי. רב-המכר ד " ר דוכאן כל יום צובר עוד ועוד מעריצים.

פייר דוכאן

תזונאית הציע את השיטה של אובדן משקל המבוסס על דיאטת חלבונים, להגביל חלקים ולא נטל לספור קלוריות. המהות של השיטה מורכב משני עצום של קבוצות מוצרים, אחד מהם הוא מזונות, בהיקף של חלבונים מן החי, והשני ירקות. לדברי המחבר, מבחינה היסטורית, שני המוצרים הללו היו הבסיס של התזונה האנושי במשך כמעט חמישים אלף שנה. סוג זה של מזון שומר את הזיכרון הגנטי. עם שילוב של מוצרים שאנשים התפתחו. לכן, מערכת העיכול הוא יותר מותאם אלה שתי קטגוריות מזון. פייר דוכאן סבור כי נזק גדול הביא לאנושות שני קלוריות המוצר, סוכר ושומן. עד אז, אנשים לא צורכים כל כך הרבה שומנים וממתקים, בשר של חיות בר שהושגו שלא מכילים הרבה שומן וממתקים היה נוכח בצורה של פירות ודבש. הדיאטה של האדם המודרני רווי שומן, מאכלים מתוקים.

בנאומו את המתודולוגיה של תזונה דוכאן כותב כי מומחים רבים בתחום של תזונה בריאה להתעקש על הכללת החובה בתזונה של דגנים ומוצרים המכילים עמילן. מבלי להכחיש את השימושיות של מוצרים כאלה, הוא משוכנע כי בשלב הראשוני של אובדן משקל, כאשר יש מרכזי במשקל, מוצרים כאלה לעכב את התהליך. בצדק תזונאי נתנו את ההגדרה של אכילת יתר, הוא כותב, "...אפילו לא מכיר אותך, אני יכול לומר כי את תוספת משקל לא יופיעו מן הכמות של האוכל שאתה צריך לצרוך כדי להרוות, כלומר עודף, שבו אתה צריך לאכול כדי לענג את עצמך או להיפטר של מתח...". שיטת הרזיה דוכאן בטוח כדי לערער את אלה שאינם מורגלים מכחיש את עצמך תענוגות קולינריים.

מגוון ענק של דגי ים: gilthead, בקלה, הליבוט, בקלה, פולוק, בקלה, בקלה, כחול בקלה, מקרל, דג סנדל, ים שפמנון, דג מלוח, בורי, חידקן, סרדינים, פייק, ספארט, פורל, טונה, סלמון, בשר סרטנים, קרפיון, דגים, ביצים, וכו'. פירות ים: דיונון, שרימפס, צדפות, צדפות, תמנונים, סרטנים, whelk, לובסטרים, סרטנים, קיפודי ים ו-צדפות, דיונונים וכו'. מבחר גדול של ציפור בשר: הודו, עוף, פניניות, צעיר, זין, שליו, יען, כבד עוף, יונה וכו'. את הביצים של שני סוגים: עוף ושליו. מוצרי חלב עם אפס תוכן שומן: יוגורט, יוגורט לא ממותק, גבינה, גבינה וכו'. כשלושים שמות של ירקות: קישואים, כרוב, מלפפונים, חצילים, גזר, סלק, סלרי, דלעת, פלפל, צנון, עולש, תרד, חסה, שעועית ירוקה, חומעה, אספרגוס, בצל, מנגולד, עגבניות וכו', כמו גם סויה ופטריות. כל מיני ירקות ללא הגבלות.

מוצרים

לפני שאתה מתחיל להשתמש דוכאן דיאטה, אתה צריך לדעת את משקל אופטימלי, שווה שואפים. זה יכול להיעשות באמצעות שירותי קל למצוא באינטרנט. אתה יכול להזין את כל הפרמטרים הדרושים (משקל, רצוי, ניסיונות אובדן משקל, גובה, וכו'.) כדי להבין את המשקל האידיאלי שלך. כפי שאתה יכול לראות, כל אחד בנפרד. בנוסף אתה מקבל "טיקר", אשר יסייעו לעקוב אחרי דיאטה בשלבים: כל שלב יהיה מחושב לפי משך זמן, אובדן משקל זה מאוד בקלות מאפשר לך לשלוט על משך זמן של ירידה במשקל. הבסיס של הדיאטה הנכונה לשים דוכאן אכילת מזון דל בפחמימות.

בהתאם למתודולוגיה של דיאטה זו, אתה צריך להישאר עם זה כמה חודשים, אבל אם יש צורך, זה מעלה את ההשערה ניתן לקחת בתור ראשי מערכת ארוחות כל החיים שלי. את מערכת החשמל, המחבר תנאי מחולק ל 4 שלבים. כל שלב יש חוקים משלו. אבל כל השלבים, כמו כל דיאטה, ישנם כמה כללי נקודות:

 • "תאכל כמה שאתה רוצה, כאשר אתה רוצה!" – אין קפדנית כמויות של מנות ולהגדיר הסוסים;
 • בתקופת כהונתו של כל דוכאן דיאטה כל יום, אתה צריך לקחת יותר מ-1.5 ליטר של נוזל;
 • כל יום לאכול סובין שיבולת שועל דגנים (מגוון);
 • כל יום לעשות פעילות גופנית, אפילו פעילות גופנית;
 • כל יום הליכה של יותר מ-20 דקות. בשלב ראשון יותר מ-30 דקות ביום השני והשלישי הבמה).

שלב 1 של הדיאטה דוקיין – "התקפה"

תזונאי דוכאן

ירידה במשקל במהלך השלב הראשון הוא מ-2 עד 6 ק " ג בתקופה זו התהליך של שבירת רקמות שומן בגוף מעורבים בתהליך. בשלב זה, אפשרי קלה תחושה של חולשה, אי נוחות, כגון תופעות סימני יובש בפה, אולי ניחוח קל, לא צריך לבלבל אותך, אלא להיפך, צריך לתת ביטחון תהליכים מתוכננים, אבל Dukan דיאטה שנבחר כראוי ויישם את תנאיו. משך תקופה זו תלוי, לכן, חייב להיות שנבחרו בנפרד. זה לוקח בחשבון את הקיים במשקל הרצוי משקל הגוף לאחר קורס של תזונה נכונה. החישוב הוא פשוט מאוד:

 • משך 3-5 ימים, כאשר משקל גוף עודף של 10-20 ק " ג.
 • עודף במשקל 20-30 ק " ג, תקופה זו 5-7 ימים;
 • עודף של משקל הגוף יותר מ-30 ק " ג, משך תקופה זו יהיה 5-10 ימים.

אבל, ככלל, השלב הראשון נמשך יותר מ-10 ימים. בשלב הראשוני של שיטות הרזיה בתזונה ניתנת אך ורק מזונות חלבון. במהלך השלב של "התקפה" דיאטנית ממליצה חלבון כמו בשר הודו או עוף (אך לא בהכרח לאחר הסרת העור), עגל, כבד, בשר רזה, מגוון רחב של דגים ימיים (מבושל בכל צורה: מאודה, מבושל, צלוי) ופירות ים. לא אסור על Dukan התזונה, לצרוך ביצים, מוצרי חלב (דל שומן), אכילה עם השימוש של תבלינים שונים, תבלינים, חומץ, שום ובצל. מצב חובה של טכניקה, זרעים, הוא שימוש יומיומי כתוסף מזון בבשר אחד וחצי כפות סובין שיבולת שועל. עשויים להשתמש בישול, מלח, אבל בכמויות קטנות. במשך כל תקופת הדיאטה צריכה באופן חד משמעי לשלול כגון מוצרים כמו סוכר ונגזרותיו (נחוץ, להשתמש תחליפי).

בשר וירקות.

דוגמת תפריט שלב "התקפה" דוכאן דיאטה

ארוחת בוקר: קפה טבעי או תה ירוק יכול להוות תחליף סוכר, ביצה קשה ו-חזה הודו.

ארוחת צהריים: סלמון על הגריל ברוטב חרדל, תבשיל של גבינה, פירורי לחם וזרעים.

ארוחת ערב: עוף מטוגן הרגליים עם עשבי תיבול, יוגורט.

שלב 2 של הדיאטה דוקיין – "שיוט"

כמו בתקופה הראשונה, משך הזמן של שלב זה נבחר באופן אינדיבידואלי. משך הדיאטה תלויה המהירות של חילוף החומרים שלכם ובמהירות להשיג את המשקל הרצוי. דיאטה בשלב השני של ביצוע דיאטה למעשה מכיל שני סוגים של דיאטה: חלבון אחד, שאר ירקות. בכל שלב הם מתחלפים אשר נוצר בהתאם למספר היוצא קילוגרמים של משקל עודף:

 • אם את הפרשות משקל של פחות מ-10 ק " ג. זה חייב להיות ההתחלפות של "חלבונים" ו "ירקות" יום (מותר לסירוגין תוך שלושה ימים, חמישה ימים);
 • אם אתם מתכננים לרדת במשקל יותר מ-10 ק " ג – פיזור "חלבונים" ו "ירקות" צריך להיות סכימה 5/5 ימים.

במהלך תקופה זו, Dukan דיאטה נדרש לאכול 2 כפות סובין שיבולת שועל כל יום. יתר על כן, בשלב השני מותר לאכול מגוון רחב של ירקות (מלבד עמילניים – אפונה, סוגים שונים של שעועית, אבוקדו, תפוחי אדמה, עדשים). מותר ירקות לאכול גלם כדי לבשל ולאפות. חל איסור על השימוש של אורז ודגנים אחרים – הם מכילים כמויות גדולות של עמילן.

פנקייק

דוגמת תפריט שלב "קרוז" דיאטה

ארוחת בוקר: פנקייק מ סובין עם יוגורט, תה צמחים או קפה אורגני.

ארוחת צהריים: פלפל ממולא עם בשר וירקות (לא דגנים!), גבינה תבשיל.

ארוחת ערב: ירקות אפויים ארנב, אפוי עם סובין.

לא אסור בשלב השני של הדיאטה דוקיין לגוון את המזון משתמשים של תבלינים שונים, תבלינים, פלפל חריף, שום, adzhika, מוצרי חלב (כולל חלב), מותר השימוש קטשופ, עמילן (1 כף), לבן או יין אדום (3 כפות) שמנת או דל שומן קקאו (1 כפית). אבל זה צריך להיות לציין כי הרשימה לעיל מותר לאכול לא יותר משני מוצרים ביום.

3 שלב של הדיאטה דוקיין – "הצמדת"

בשלב זה של הדיאטה דוקיין הוא קבוע. בשלב זה, התוצאה מושגת על ידי הטלת קילוגרמים מיותרים בשלבים הקודמים, הוא קבוע. כאן, משך הזמן של שלב זה תלוי במספר ירד במשקל. השימוש על ערכה של חישוב: אחד עשר ימים של שלב זה הוא הכרחי כדי לתקן את כל איבד במהלך דיאטה זו קילו. כאמור לעיל, אספקת החשמל מערכת דוקיין מוכר על ידי מומחים בתחום תורת תזונה רכה יחסית. זה טוב במיוחד ראית בשלב השלישי, אשר "מפיל" את יכולה להיות די מגוונת: מותר להשתמש בכל המוצרים המפורטים בשלב הראשון, ירקות, תיאר את השלב השני, היומון מנה אחת של פירות (מלבד ענבים, דובדבנים ובננות), לחם (לא יותר מ-2 חתיכות), גבינה (40 גרם) לבין מזונות עמילניים (אפונה, שעועית, אורז, תפוחי אדמה, תירס, פסטה – 1 בכל 3 ימים). במהלך תקופה זו, המשך הצריכה היומית של סובין שיבולת שועל, אבל להגדיל את מספר 2.5 כפות. ב "מחזיק" תקופת מותר לבצע מה שנקרא "הסעודה בשביל הנשמה", זה אפשרי לאכול את כל זה אני רוצה וגם את הבטן, אבל לא לעתים קרובות יותר משתי פעמים בשבוע זה שלב 1 הארוחה.

דוגמת תפריט שלב של "קונסולידציה" על Dukan דיאטה

ארוחת בוקר: אפוי, בשר סטייק, סלט ירקות עם 2.5 כפות סובין, קפה אורגני.

ארוחת צהריים: פטריות מוקרם, סלט פירות-ים, אשכוליות.

ארוחת ערב: אורז פראי, ירקות, דוראדו אפוי בנייר כסף, תה ירוק.

4-th שלב של הדיאטה דוקיין – ייצוב

סטייק

במהלך שלב זה, אתה בטח בקפדנות לדבוק שני כללים:

 • הצריכה היומית של 3 כפות סובין שיבולת שועל;
 • מחזיק "יום של חלבון טהור" לפחות פעם 1 בשבוע.

כל שאר הכללים של הדיאטה במהלך התקופה של "ייצוב" אינה מגבילה או שוללת את השימוש של מגוון רחב של מזונות.

דוגמת תפריט שלב "ייצוב" של Dukan דיאטה

ארוחת בוקר: אפוי חזה הודו עם ירקות, סלט פירות, קפה.

ארוחת ערב: תבשיל דג, ירק, סויה מרק.

ארוחת ערב: גבינה, יוגורט, פירות, תה צמחים, סובין שיבולת שועל.

עמידה שיטות של דיאטה זו, אתה חייב לדבוק כמה חודשים, אבל אם יש צורך, זה מעלה את ההשערה ניתן לקחת בתור ראשי מערכת ארוחות כל החיים שלי. Dukan דיאטה מגוונת, קל לשימוש, וקבלה על ידי הגוף. כמו כן, דבק דיאטה, אתה יכול לצפות לא רק במשקל, אלא גם טיהור של הגוף, ירידה בשיעור של שונות, הפרעות מטבוליות. מומחים ציינו את יעילות גבוהה של הדיאטה, עם הגישה הנכונה לזה דיאטה שבועי ירידה במשקל הגוף יכול להגיע מ-3 עד 5 ק " ג. אבל תוצאה כזו אפשרית רק כאשר מוחלט וברור את כל הכללים של הטכניקה בכל ארבעת השלבים. שימו לב כי Dukan תזונה, כמו כל אובדן משקל מערכת יש יתרונות וחסרונות.

היתרונות של דוכאן דיאטה:

 • בהתבסס דיאטה הם מוצרים טבעיים, אז זה בטוח להתקשר דיאטה בטוחה;
 • יעילות גבוהה דיאטה, גם כאשר דחייה על ידי הגוף של לדיאטות אחרות;
 • רגשית חיובית רכיב: דיאטה מגובה על ידי מצוין מוטיבציה – תוספת המשקל מתחיל להיעלם מן הימים הראשונים, ומהר מאוד;
 • Dukan diet – לא אגרסיבי, דיאטה קלה, זה מאוד מתאים אוהדים של ארוחה טעימה;
 • בזמן דיאטה אינה מוגבלת צריכת המזון, כמו על בסיס זמני (כמעט תמיד מותר) את מחוון כמותיים;
 • דיאטה קלה מאפשרת לך לעקוב אחר הכללים שלה בכל מקום: בעבודה, בבית, בחופשה.
 • חסרונות של דוכאן דיאטה:
טורקיה
 • במהלך תזונה נכונה בתזונה דוקיין בגוף היא היווצרות של גופי קטון. גופי קטון להפחית את הרצון לאכול מה טוב, אבל בתורו, הם יכולים לגרום גבוה עייפות בימים הראשונים של הדיאטה;
 • טכניקה הדיאטה היא לא מספיק מאוזן – כי במהלך יישומה זה יכול להיות חוסר ויטמינים שונים ומינרלים נחוצה כדי לספק ולקבל את האלמנטים הללו בצורה של ויטמין-מינרל מתחמי;
 • כמו בתזונה עבור Dukan דיאטה יש הבולטים חוסר שומנים, של מומחים, תזונאים ממליצים על אכילת כמות קטנה של שומנים צמחיים.
 • גם החסרונות של הדיאטה כוללים את העובדה ציות נדרש ברציפות לבשל, אבל זה לא תמיד מתאים למי שלא מחבב במיוחד את התרגיל הזה.
01.03.2020