תזונה נכונה לירידה במשקל: מערכת תזונה משתלמת, תפריטים ומתכונים

איך לרדת במשקל בעמ '

לראשונה, Broad Bone מציע לך כל מערכת תזונתית! יש מספר אינסופי של דיאטות ותוכניות ליצירת גוף אידיאלי, אך לא כל אישה, ולפעמים אפילו גבר, מסוגלת לעמוד במבחן זה.

למרבה הצער, דיאטות רבות מסוגלות לתת תוצאות לזמן קצר ואורגניזם שעמד במתח עצום מסוגל להחזיר את כל הקלוריות שאבדו כפליים "במהלך הקרב" עבור גוף אידיאלי.

מערכת תזונה זו להרזיה ביתית מיועדת למי שרוצה לרדת במשקל ולשמור על בריאותו. אנחנו לא מבטיחים לך ירידה של קילוגרם או תרופה לכל מיני מחלות, כי זה לא קורה.ומי שאומר שזה קורה שולל אותך.

אנו מציעים לך ניסוי מעניין שעלול לגרום לאובדן מצוף הצלה השנוא במותניים או באוזניים על הירכיים, אך זכור: הכל תלוי בך. הנחיות דיאט

הבסיס של מערכת מזון זו הוא המטבח הים תיכוני המפורסם. האמינו לי, תפריט מאוזן בעליל עומד לחלוטין בעקרונות הדיאטה!

 • קודם כל מדובר בכמות ירקות ופירות בשפע, שמספקים לגוף ויטמינים, מינרלים וסיבים.
 • שנית,זית או כל שמן עשיר באומגה 6 אחר. מה יכול להחליף שמן זית בתזונה?
 • שלישית, השימוש התכוף בפירות ים ודגים(רצוי 2-3 פעמים בשבוע).
 • רביעית,אגוזים.
 • חמישית, מומלץ להגביל את צריכת הבשר, במיוחד חזיר, בקר וכבש (פעם בשבוע),מעדיפים עופות (גם 2-3 פעמים בשבוע)
 • שישית, מוצרי חלב.
 • שביעית, מומלץ לשתותכוס יין אדוםבארוחת הצהריים / ערב. וואו, בטח התייצבת! טוב, מילת המפתח כאן היא לא יין, אבלטוב, אלכוהול (במיוחד בתוך כוס אחת) הוא טעים ובריא.

דיאטה ים תיכונית

"אבל אם זו תזונה ים תיכונית, מה אתה אומר לנו כאן, הא? אנחנו כבר יודעים על זה ”- דמיין כמה אתה ממורמר. כאילו, פיתוי על ידי כותרת בהירה, אבל במציאות מה? אל דאגה, עצם רחבה לא משלה אותך! הטריק של מערכת חשמל זו הוא כדלקמן:

 • שלושה ימים בשבוע (אנשים רבים בוחרים באופן קלאסי בימי שני, רביעי ושישי), אתה אוכל אוכל העונה על עקרונות התזונה הטובה.
 • שלושת הימים האחרים הם ימים מהירים, כאשר שומנים מן החי (למעט ביצים) ויין אינם נכללים בדיאטה.
 • פעם בשבוע תוכלו לערוך לעצמכם סעודת בטן: לאכול מעדן כלשהו או את האוכל האהוב עליכם. כמובן, הם נצרכים בצורה הטובה ביותר במתינות.

מצאנו אזכור של מערכת מזון זו נקראת לפעמים גם הדיאטה של ​​אפרודיטה - אלת האהבה והיופי. ובכן, זהו כך, עבור משפט הקליפס. ובכן, בואו נסתכל מקרוב.

מהות התוכנית עם דוגמאות

למעשה, אוכל כזה נקרא יפה "דיאטת אתוס הנזירים", אך כל זה לצורך משיכת תשומת לב ו"מילוי המחיר ", הם אומרים, מכיוון שאנשים נאורים רוחניים אוכלים כך, אז אתה צריך את זה. יתר על כן, נזירים נוטים להיות רזים, מה שמשפיע גם על חווית התזונה שלך.

מדוע עצם רחבה רואה במערכת תזונתית זו יעילה לירידה במשקל והטובה ביותר מבחינת הנאת אכילה?

 1. נתחיל בכך שהתפריט של דיאטה זו מאוזן, מבוסס על תזונה נכונה ועונה על כל צרכי הגוף: הוא מכילחלבונים,שומניםופחמימותממגוון מקורות, ויטמינים ומינרלים. אינך נאלץ לוותר על כמות עצומה של אוכל (כמו ב"דיאטת הקטו") או משכבת ​​אוכל רק בגלל שפיתקנתרופוס לא אכל אותו (דיאטת פליאו). אתה לא צריך לאכול את כל המאכלים בנפרד, מחשש שא, אימה, כוסמת יתנגש עם העוף בבטן. אין הגבלה מסוימת על זמן הארוחה או על כמותה.
 2. זו דיאטה משתנה מאוד.אתה יכול בקלות לערבב ימים רזים עם הרגילים, למשל, בהופעה שלך, הדיאטה עשויה להיראות כך: כל יום 1-2 מנות בתפריט שלך רזות (כלומר ללא שומנים מן החי). או שיהיה לכם יותר נוח לאכול לפי התוכנית הבאה: 2 ימים רזים - 3 ימי בשר / דגים - פסטיבל בטן אחד. או יום טבעוני אחד (חלבון: אגוזים, בשר סויה, עדשים) - 1 צמחוני (חלבון: חלבי) - משתה בטן אחת - 3 ימים קבועים. העיקר הנוחות שלך!הכללים של מערכת מזון כזו אינם שולחנות, מגולפים על ידי אלוהים על אבן! אתה יכול להתנסות ולנסות מודלים שונים ולהיצמד לזה שמתאים ביותר לצרכים שלך. / P>
 3. מדוע הימים המהירים האלה בכלל? התשובה היא פשוטה: לצורך המגוון, כדי שייפתח בפניכם משהו חדש ויוצא דופן. מחקרים מודרניים מראים כי אנשים הסובלים מדיאטות המגוונות והבריאות ביותר חיים זמן רב יותר ופחות נוטים לחלות. בחירות מזון משפיעות על הסיכונים למחלות כגון מחלות לב, סרטן וסוכרת. מזונות, ובמיוחד ירקות ופירות, מכילים כמות גדולה של חומרים טבעיים המכונים פיטוכימיקלים. מדענים יודעים כיום על יותר מ -12, 000 חומרים אלה, שרבים מהם מאמינים כי הם מפריעים להתפתחות סרטן ומחלות לב. מגוון רחב של מזונות מגביר את הסבירות שתקבלו מספיק מכל אבות המזון החיוניים הנמצאים בכמויות שונות ובשילובים שונים במזונות שונים.
 4. גיוון מרמז גם על מגוון רחב של מוצרים בכל קבוצה, למשל, דגנים כוללים חיטה, שיפון, אורז, שיבולת שועל, שעורה, תירס, ואחרים. אחרי הכל, סוגי אוכל שונים ומוצרים שונים מאותו סוג מביאים יתרונות בריאותיים שונים. במילים אחרות, מוצר אחד יכול לתת לך את מה שלא אחר יכול.מומלץ לצרוך עד 30 מזונות שונים מדי יום.כעת חישב כמה מאכלים שאתה אוכל ביום? על פי הוראת ה- Fitonyashka Mashka - עוף, כוסמת, גבינת קוטג 'ותפוח? כמובן, 30 זה הרבה, וגם אנחנו לא אוליגרכים. אך ניתן להביא סכום זה ל-15-20 ללא עלויות מיוחדות. ימי צום יגרמו לכם לתהות מה אתם יכולים להרשות לעצמכם ביום זה אם אינכם יכולים לאכול פירות ים, בשר, דגים או עופות.זכור, ימי צום אינם טבעוניים, אנו ממליצים בחום לכלול ביצים וחלב בארוחותיך בכדי לענות על צרכי החלבון שלך. אם אתה רוצה לבלות את היום בלי אפילו רמז למוצא החי של האוכל שלך, בבקשה, אתה מוזמן. רק זכרו שחלבון רווי טוב מאוד ומבטל רעב לאורך זמן.
 5. אתה יכול גם לעזור לכוכב הלכת שלנו בדרך זו. כן ברצינות! כיום מייצר כדור הארץ כ 42 ק"ג בשר בשנה לאדם בשנה, וישנן עדויות חזקות לכך שכבר מדובר בנטל רציני על הסביבה. בבריטניה אדם אחד אוכל בממוצע קצת פחות מ- 80 ק"ג בשר בשנה, בארה"ב - 125 ק"ג. היוונים של היום אוכלים בשר באותה מידה כמו הבריטים, אך בשנות השישים, כשהחל מחקר שבע המדינות, נצרך ממוצע של 22 ק"ג בשר בשנה בלבד ליווני. ייצור בעלי חיים מייצר יותר גזי חממה מאשר ייצור יבולים, משתמש יותר במים ודורש יותר אדמה. הקפדה על מערכת תזונתית דומה והפחתת הצריכה האישית של בשר ומוצרי חלב, עוזרת בשימור הסביבה הטבעית. מבחינה אתית ואקולוגית, זו הבחירה הנכונה. אז אתה לא סתם יורד במשקל ומשפר את הבריאות שלך, אכפת לך מהסביבה

מצב בריאותי בדיאטה

אז מה הם ימים מהירים ולא מהירים?

תפריט לדוגמא למשך שבוע

רשימת מוצרים לפרסום

הטיפ שלנו: הפנה את תשומת ליבך לפירות יבשים, דגני בוקר, קטניות, גבינת טופו, בשר סויה, אגוזים, גבינה, ביצים, מוצרי חלב. אתה יכול גם לעשות פסטה, לחם דגנים, תפוחי אדמה. אל תשכחו מתבלינים: תבלינים, עשבי תיבול ופלפלים מעניקים טעם ייחודי לתבשילים ומעוררים את העיכול.
אה, זה לא חולה? הבחירה ענקית!

בימים מהירים אינם נכללים לחלוטין מהתזונה:

מופחת למינימום זעיר להפליא, בתנאי שתספור קלוריות (או, במקרה הטוב, לא כולל):

 • בשר: בקר, חזיר, כבש, נקניקים (המבורגרים, נקניקים, בייקון, חזיר וכו ');
 • דגים ופירות ים, כולל שרימפס, קלמארי, מקלות דגים וכו ';
 • צ'יפס וחטיפים;
 • מאפים מתוקים: ביסקוויטים, עוגות, קרואסונים וכו '.
 • שוקולד, סוכריות וממתקים אחרים;
 • סוכר ומשקאות ממותקים (קוקה קולה, לימונדה, משקאות אנרגיה);
 • אלכוהוליסטים (יין, בירה, סיידר, משקאות חריפים, קוקטיילים);
 • רוטב מיונז וסלטים שומניים.

מנות להמשך הימים

אתה יכול:

 1. דגנים: אורז, בורגול, קוסקוס, שעורה, שיבולת שועל וקינואה;
 2. קטניות: שעועית, עדשים, שעועית מונג וכו ';
 3. אגוזים וזרעים;
 4. לחם (רצוי דגנים מלאים);
 5. פסטה;
 6. תפוחי אדמה;
 7. אבוקדו;
 8. יוגורט יווני (טבעי), חלב, קפיר, גבינת קוטג ';
 9. גבינה
 10. ;
 11. ביצים;
 12. פירות ים;
 13. בשר עופות;
 14. שמן צמחי;
 15. אלכוהול (2 מנות ביום, או כוס אחת של 175 מ"ל יין אדום);
 16. פירות יבשים;

אל תכלול את המוצרים הבאים:

 • אוכל נוח ומזון מהיר.
 • מזער את צריכת החמאה והשמנת שלך.
 • מזער את צריכת הסוכר שלך ומשקאות עתירי סוכר, או יותר טוב, הימנע מהם. לא, סוכר הוא לא מרושע כשלעצמו, אבל אבוי, אם נקבל סוכר למשל מכוסמת, נוכל לשלוט בעצמנו, ואם ממוט שוקולד מתחילות בעיות. אם אתה רוצה להיפטר מהתשוקה שלך מתוקה / עמילנית / מלוחה, סדרת מאמרים זו בשבילך:
 • הסר מיצים.
 • התעמל בקביעות (הליכה בקצב מהיר 30-40 דקות ביום תעזור לך לשמור על משקלך).
 • שתו כמה שיותר מים.
 • התאימו את הדיאטה לאורח החיים שלכם. העבר ימים מהירים ומהירים לפי הצורך.

מדוע לבחור במערכת זו?

כי אתה משנה את הדיאטה שלך. צריכת כמויות גדולות של פירות וירקות, שעועית, דגנים ואגוזים בהחלט תועיל לכם, ותעשו לגופכם שירות שלא יסולא בפז. הדיאטה תהיה מאוזנת יותר עקב שומנים חד בלתי-רוויים ובלתי-רוויים, כמו גם סיבים תזונתיים, ויטמינים, יסודות קורט ופיטוכימיקלים, כלומר צמחים, חומרים.

על ידי ביטול מאכלים נוחים, כל מיני חטיפים ומשקאות, תצרוך פחות שומן, מלח וסוכר הכלולים בהם. אך סביר יותר שתכינו באופן עצמאי ארוחות בריאות ממוצרים טריים. זה יאפשר לך להוציא קלוריות "ריקות" מהתזונה ולהפוך אותה למזינה ככל האפשר.

אבל אל תשכח מאותם קלוריות מגעילות. אוווו, ממזרים! רובנו, אפילו מנסים להגביל את עצמנו בצריכת שומנים ומתוקים, בכל זאת עולים במשקל. זאת בשל תוספת הקלוריות. אז נסו לספור קלוריות, או לפחות להבין את זה (אם אתם עצלנים כמונו).

כיצד לעבור אל pp: מאיפה להתחיל?

למעשה, אין טכניקת סוד או קסם: אנו ממליצים לך לעשות הכל בהדרגה וללא אלימות. אין צורך להסיע את עצמך מיד למסגרת נוקשה ולנסות מהיום הראשון ישר לאכול בצורה מושלמת ונטולת פגמים. ולו מכיוון שככזו, התזונה האידיאלית הנכונה אינה קיימת - היא שונה לכולם וזה נפלא!

התשובה הטובה ביותר לשאלה כיצד לאכול נקי היאשטפו את האוכל.

כדי לעבור לתזונה נכונה מותנית, עליך להתחיל:

 1. רשום את המזונות שאתה רוצה להיות הבסיס לתזונה שלך.המשך במסגרתKBZhUואל תמהר לקיצוניות: התזונה שלך צריכה להכיל חלבונים, שומנים ופחמימות.
 2. ערוך רשימה של מאכלים החשובים לך מאוד.זה יכול להיות כל דבר - גלידה, לחם, פסטה, צ'יפס. קבעו בעצמכם את השיעור המקובל שלהם וכתבו ב- KBZhU או הקדישו תקופה מסוימת בה תוכלו לאכול "אסור" כזה או אחר.
 3. העריך בצורה מפוכחת את כוחך.אנו נוטים להעריך יתר על המידה את עצמנו ולצפות להצלחה חסרת תקדים כלשהי. גש לדיאטה זו בראש פתוח ואל תפחד לשנות אותה. בכל מקרה, אינך יכול לחיות את כל חייך ברשימה!
 4. היה ברור כמה פעמים ביום אתה צריך לאכול. למישהו נוח 3 פעמים, ולמישהו אוכל על פי העיקרון החתולי - מעט, אך לעתים קרובות מאוד. זהו כלי רב עוצמה לבקרת תיאבון ואין להזניח אותו! אגב, זכרו שארוחות חלקיות אינן תורמות לירידה במשקל.

מתכונים

אתה יודע, תפריטים מוכנים למשך שבוע תמיד גורמים לנו לחייך: האם באמת יש לפחות אדם אחד שדבק בהם ביסודיות ובדייקנות? בחיים אז הכל לא כמו שאנחנו מתכננים: אז אין מוצרים הכרחיים, ואז אין כסף לעוד זרעי אבוקדו או צ'יה, אז אין לך זמן לבשל, ​​ואז קורה איזה חוסר מזל אחר.

בנוסף, להסיע את עצמך למסגרת המחמירה של תפריט האינטרנט, שנכתב על ידי תאנים, מבין כיצד, שכנראה מנה קלוריות בסגנון "יותר לא פחות" או להיפך - מזיק לנפש. מכיוון שלמרות התזונה הנכונה של 100%, כנראה שלא תשיג תוצאות.

אז עצם ברוד נותנת לכם מבחר של מתכונים טעימים ומקוריים שתוכלו להשתמש בהם בתזונה היומית שלכם. בלי פרמזן, כמהין או מקור של ציפור האש. הכל זמין, פשוט, טעים, והכי חשוב, מגוון!

מרק עדשים

מרק עדשים

רכיבים:

 • תפוחי אדמה - 3 יח '.
 • עלה דפנה - 2 יח '.
 • בצל - 1 יח '.
 • שמן חמניות מזוקק - 25 מ"ל
 • גזר - 1 יח '.
 • פלפל שחור גרוס - 3 צביטות
 • עגבניות - 2 יח '.
 • מלח - כפית אחת
 • שום -5 ציפורן
 • עדשים צהובות - 200 גרם.

מרק מחית עדשים ארומטי מאוד, טעים ומתובל. על פי המתכון מכניסים למרק עדשים, עגבניות ולימון שנשטפים בשבעה מים. החמאה מומסת בסיר, מוסיפים מעט ירק, קלופים ועגבניות קצוצות מטוגנות כ -5 דקות. בהמשך מטגנים עדשים, מוסיפים מעט מים והכל מבושל עד לבישול על אש נמוכה. מוסיפים מלח, פלפל ותבלינים.

מגרדים בנפרד את הגבינה, קוצצים את השום ומכינים את הקרוטונים למרק. את המרק המוגמר משפשפים דרך מסננת; לא מומלץ לטרוף בעזרת בלנדר, כדי שלא ייווצר קצף. מגישים עם מרק מחית עדשים טורקי עם קרוטונים ופרוסת לימון.

תבשיל תפוחי אדמה

רכיבים:

 • 1. 5 ק"ג תפוחי אדמה,
 • 3-4 נורות,
 • 2 שיני שום,
 • 2 גבעולי סלרי,
 • 3 עלי דפנה,
 • תרמיל פלפל אחד,
 • 3 כפות. כפות רסק עגבניות,
 • מלח, פלפל, קינמון, כמון.

מקלפים את תפוחי האדמה, שוטפים אותם, חותכים אותם לקוביות גדולות ומכניסים לסיר רחב. מוסיפים בצל קצוץ דק, שום, פלפלים, עשבי תיבול, עלי דפנה, מלח. אנו ממלאים שמן צמחי, וממלאים את התבנית במים למעלה, מבשלים עם המכסה סגור למשך 30 דקות. לדלל את רסק העגבניות בכמות קטנה של מים, להוסיף לו תבלינים, לשפוך לתפוחי האדמה המבשלים ולהפחית את האש להביא למוכנות. לאחר ההסרה מהאש מפזרים פלפל גרוס ומכסים במכסה למשך 5 דקות. המנה מוכנה.

שייק שוקולד בננה

רכיבים (לשתי מנות):

 • בננה אחת
 • 80 גרםגבינת טופו / קורד רכה
 • 100 גרםחלב / חלבון
 • 1 כף אבקת קקאו (ניתן להחליף בחלבון שוקולד 20 גרם)

מקלפים את הבננה, פורסים ומקפיאים. בבלנדר שלבו נתחי בננה קפואים, טופו, חלב סויה וקקאו (חלבון). מקציפים עד לקבלת מרקם חלק ומגישים מיד.
מנה אחת (125 גרם) של קקאו מכילה:97 קק"ל, 4 גרם חלבון, 2 גרם שומן, 16 גרם פחמימות

רול צמחוני עם גבינת קוטג 'וקקאו

רכיבים:

רול צמחוני

 • עוגה:3 ביצים, 15 גרם. אבקת קקאו,sahzam
 • מילוי: 300 גרם. גבינת קוטג 'דלת שומן, 4-5 כפות. חלב או יוגורט תוסס (תלוי בתכולת הלחות של גבינת הקוטג '- אם גבינת הקוטג' חלקה, ניתן לא לכלול מרכיב זה), סחזם, 50 גרם פירות יער (לא חובה)

על מנת להכין את העוגה יש צורך להפריד בין הלבנים לחלמונים. טוחנים את החלמונים עם קקאו וסחאם, ומקציפים את הלבנים עד לשיאים יציבים. ואז מערבבים את הלבנים בעדינות ובהדרגה לחלמונים, טחונים בקקאו. מורחים את המסה המוכנה על תבנית מרופדת בקלף. אתה אמור לקבל מלבן בגודל של כ- 20x30 ס"מ. אופים כ -20 דקות ב 180C. מוציאים מהתנור, הופכים על פיסת נייר אפייה, ומוציאים מיד את הנייר עליו נאפתה העוגה.

למילוי מערבבים גבינת קוטג 'עד לקבלת תערובת חלקה, אם יש לכם דגנים, סחאם וחלב אפוי מותסס. מורחים את המילוי על העוגה, שמים את פירות היער ומגלגלים לרולדה. אחרי שהגליל עומד במקרר כמה שעות, אפשר להגיש אותו.

ב- 100 גרם:120. 3 קק"ל, 17 גרם. סנאי, 4 גרם. שומן, 3. 6 גרם. פחמימות

המבורגרים של Pp

רכיבים:

 • 2 קופסאות שימורים (500 גרם) שעועית לבנה
 • ½ בצל בינוני
 • 3 שיני שום
 • 100 גרםעגבניות מיובשות
 • 4-5 עלי בזיליקום בינוני
 • 80 גרםקמח שיבולת שועל (או סתם שיבולת שועל טחונה)
 • לחמניה מלאה (50 גרם)
 • 25 גרםעגבניות
 • עלה חסה
 • מלח ופלפל לפי הטעם

beans שעועית שלמה, בצל, שום, עגבניות מיובשות (מרוקנים אותן היטב משמן), בזיליקום, מלח ופלפל, השתמש במעבד מזון או בבלנדר כדי לערבב עד לקבלת תערובת אחידה. מוסיפים שעועית ונותרת שיבולת שועל ומערבבים היטב. אתה צריך לקבל מסה די עבה. ואז חממו היטב מחבת טפלון גדולה והקפיצו את תערובת השעועית-עגבניות במשך 5-7 דקות מצד אחד ו-4-6 דקות מהצד השני. מגישים חם על לחמניה של דגני בוקר עם פרוסת עגבנייה וחסה טרייה.

בהמבורגר אחד:488 קק"ל, 30. 5 גרם. חלבון, 6. 3 גרם. שומן, 93 גרם. פחמימות

לחמניות צמחוניות

לחמניות צמחוניות

רכיבים ל -12 לחמניות:

גלילים:

 • 2 עלי נורי גדולים (אצות מיובשות)
 • 1 אבוקדו
 • 1/2 פלפל אנגלי
 • 1/4 גזר גדול
 • 1/4 קישואים בינוניים
 • קומץ כל נבטים של כל דבר (חיטה, אפונה, צנון)

רוטב סופר:

 • 1 כףחרדל דיז'ון
 • 4 כפותשמרים תזונתיים או יוגורט טבעי 1. 5%
 • 2 כפיותרוטב תמרי או רוטב סויה
 • 1 כףמיץ לימון או מיץ ליים
 • 1 כףכוסברה

במתכון המקורי, הרוטב התבסס על 4 כפות שמרים תזונתיים (שמרים תזונתיים או שמרים תזונתיים) (אין להתבלבל עם שמרים רגילים המשמשים במאפים). זה מבוטל (נהרג על ידי טיפול בחום), אך לא שמרים נהרסים, עתירי חלבון וויטמינים (במיוחד קבוצת B). חלקם מועשרים בוויטמין B12 חיידקי.

כדי לתת למנות טעם "גביני" או עקביות סמיכה, שמרים תזונתיים מוסיפים לפיצה וחביתות, מרקים, רטבים ותבשילים, ספגטי איתם במקום פרמז'ן.אם במטבח שלך אין סוגי אוכל כאלה, החלף את שמרי הקסם האלה ב -4 כפות יוגורט טבעי.

להכנת רוטב סופר, פשוט צירפו את כל המרכיבים, הוסיפו את עלי הכוסברה ותערבו לתערובת אחידה.

שטפו וקילפו את כל הירקות והאבוקדו. ואז חותכים את הגזר, הקישואים והפלפלים למקלות מסודרים, דקים וארוכים, ומכניסים את האבוקדו לקערה ומשתמשים במזלג כדי להפוך אותו למסה הומוגנית. מורחים את האבוקדו בנדיבות על עלה הנורי ומניחים את הירקות יחד עם הנבטים.

איך לבשל לחמניות

ואז קפלו, חתכו כל עלה ל -6 חלקים והגישו, אחרת הרוטב הסודי מחכה לכם.

העצה הבלעדית שלנו:אתה יכול להשתמש בפיתות במקום בנורי.

6 גלילים מכילים:95 קק"ל, 2. 5 גרם. סנאי, 6 גרם. שומן, 6 גרם. פחמימות.
B 150 גרם. רוטב:91 קק"ל, 7. 2 חלבון, 2. 3 גרם. שומן, 10 גרם. פחמימות.

גלידה

רכיבים:

 • 50 גרםבננה,
 • 10 גרםאֱגוזי מלך.

קלף וחתוך את הבננהל 3-4 חתיכות, ואז השאיר אותה במקפיא למשך שעתיים לפחות. מוציאים את הפרי העצי ומקציפים אותו בעזרת בלנדר עד לקבלת תערובת חלקה.

בעיקרון, אתה יכול להוסיף כל תוספת לבסיס בננה. לדוגמא: הוסיפו 1-2 כפות חמאת בוטנים ומעט חלב / חלבון לבננה קפואה אחת לשיפור העקביות. אפשר להשתמש בפירות יבשים כממתיק, אבל אם הבננה בשלה, אז היא כל כך מתוקה.

H 60 גרם. מכיל: 113 קק"ל, 2. 4 גרם. חלבון, 6. 3 גרם. שומנים, 11. 6 פחמימות.

פריטרים

רכיבים:

 • 5 תפוחים בגודל בינוני;
 • sahzam;
 • ביצה אחת;
 • 1-2 רחובות. l. קמח;
 • 1/3 כפיתסודה;
 • קורט קינמון;

מקלפים את התפוחים. כמובן, זה יהיה הרבה יותר שימושי עם זה, עם זאת, אנו רגישים בלביבות (אחרי הכל, אתה יכול לדאוג ליתרונות על ידי אכילת תפוח שלם! ), אז אנחנו מעדיפים את הגרסה המקולפת. מגררים על פומפיה דקה, סוחטים מעט את המיץ ואז מוסיפים סוכר (אם התפוחים חמצמצים או שאתם מעדיפים מתוק יותר, התאימו את כמות הסוכר), מלח, סודה וקינמון. אם תרצה, ניתן לגוון את טעם הפנקייק על ידי הוספת אגוזים, קליפת תפוז או קוקוס.

כונן פנימה ביצה, מערבב היטב ומוסיף קמח. הבצק לא אמור להיות נוזלי, די גושי. מטגנים בשמן צמחי משני הצדדים בתבנית שחוממה מראש.

02.11.2020